مرورگر شما Internet Explorer ورژن 8 و یا پایین تر می باشد که نمی توانید به طور مطلوب سایت را مشاهده نمایید. جهت مشاهده مطلوب سایت، میتوانید از لینک های زیر، مرورگر Internet Explore ورژن 10 و یا مرورگر های دیگر را دانلود نمایید.


Internet Explorer v.10

Mozilla Firefox v.26

Google Chrome v.7

Opera v.14

Safari v.10
اگر وقت کافی یا اینترنت مناسب برای دریافت و نصب مرورگر ندارید، می توایند بر روی فریم کروم کلیک نمایید. سپس مراحل زیر را طی نمایید.

دهمین سالگرد تولد گروه آسایش دور دنیا

1396-05-21

 

ضرورت گرفتن هتل

در یک کلام خیر! یکی از رایج‌ترین انواع اقامت در سفرها و خصوصا سفرهای طولانی یا دسته‌جمعی، اقامت در ویلا، آپارتمان، یا هتل-آپارتمان است. در این محل‌ها معمولاً امکانات پخت و پز و لباسشویی و ... دیده شده و می‌تواند در مقرون به صرفه کردن هزینه‌ی کلی سفرتان کمک شایانی نماید.

  نمونه‌ی چنین محل‌اقامت‌هایی را در ارمنستان، کوش آداسی و ... می‌توان به وفور یافت. هزینه‌ی یک ویلا یا آپارتمان خوب در ارمنستان معمولاً کمتر از ٥٠ هزار تومان برای هر شب است. با کمی تحقیق و وسواس می‌توانید جایی را رزرو کنید که کاملاً تمیز و مرتب و منظم باشد و از اقامت در آن جا واقعاً لذت ببرید.

شاید برای اجاره‌ی ویلا و آپارتمان، انتخاب اینترنتی هنوز کمی مشکل باشد، اما هتل-آپارتمان‌ها خیلی سریع خود را جا انداخته‌اند. در همین زورق-دات-کام در هنگام جست و جوی هتل‌ها می‌توانید آنها را ببینید و اگر مایلید انتخاب کنید. تعداد زیادی از آن‌ها مدت هاست که میهمان می‌پذیرند و بیا و برویی دارند. با کلی نظر مثبت که توانسته‌اند تا کنون روی TripAdvisor برای خودشان جمع کنند.

این هتل-آپارتمان‌ها همان طور ک از اسمشان پیداست معمولن مثل همین خانه‌های آپارتمانی خودمان، منتها در متراژ کوچک‌تر هستند و قیمت اقامت در آن‌ها حدود 30-40 درصد، و گاهی حتی بیش از این، ارزان‌تر از اقامت در هتل برایتان تمام می‌شود. برخی از آن‌ها سرویس‌هایی مشابه آن‌چه هتل‌ها ارائه می‌دهند هم دارند؛ مثل سرویس صبحانه.