مرورگر شما Internet Explorer ورژن 8 و یا پایین تر می باشد که نمی توانید به طور مطلوب سایت را مشاهده نمایید. جهت مشاهده مطلوب سایت، میتوانید از لینک های زیر، مرورگر Internet Explore ورژن 10 و یا مرورگر های دیگر را دانلود نمایید.


Internet Explorer v.10

Mozilla Firefox v.26

Google Chrome v.7

Opera v.14

Safari v.10
اگر وقت کافی یا اینترنت مناسب برای دریافت و نصب مرورگر ندارید، می توایند بر روی فریم کروم کلیک نمایید. سپس مراحل زیر را طی نمایید.

درباره خدمات

این گروه هم اکنون با بیش از ۴۰ نفر کارشناس مجرب و با پشتوانه تجربه حرفه ای ۸ ساله، خدمات گسترده‌ای ارائه می‌کند که بخشی از مهمترین آنها در ادامه شرح داده می‌شوند:

 • مشاور تمام سفرهای شما
  گروه آسایش به عنوان مشاوری صمیمی همواره در خدمت اعضای باشگاه سفر است تا «دوستان» خود را جهت دستیابی به اقتصادی ترین و با کیفیت ترین بسته مسافرتی راهنمایی کند

 • ارائه بسته های اطلاعاتی اختصاصی
  در این دوران که ارزش وقت روز به روز بیشتر می‌شود؛ و در عصری که بخشی از گرانمایه ترین سرمایه های مردم و سازمان ها هستند؛ گروه آسایش اطلاعات ویژه ای را در اختیار مشتریان خود می‌گذارد که یکی از وجوه تمایز این شرکت با سایر خدمات دهندگان این صنعت است. بسته های اطلاعاتی سفر انتخابی، شامل موارد ذیل هستند که پیش از شروع مسافرت در اختیار مشتریان قرار می گیرند:
  • نکات سفر
  • معرفی فرهنگ و کشورهای مقصد
  • نکات مهم امنیتی
  • مکان های تاریخی و موزه های باستانی
  • جاذبه های طبیعی و فضاهای تفریحی
  • مناسبت ها و جشن ها
  • و ...

 • رزرواسیون آسوده
  گروه آسایش امکان رزرواسیون تمامی خدمات مورد نیاز جهت آسایش مسافران را پیش از سفر فراهم می کند که شامل اجاره ماشین، اتوبوس، قطار، مترو و غیره است. همچنین این گروه در زمینه رزرواسیون خدمات VIP و CIP و خدمات جابجایی(Transfer) در فرودگاه‌های بین المللی نیز در خدمتات ویژه ای ارائه می‌کند.

 • مشاوره تخصصی
  مشاورین مجرب گروه آسایش همواره در خدمت اعضای کلوپ مسافرتی هستند تا در خصوص تورهای بازرگانی، نمایشگاهی، آموزشی، فرهنگی و غیره ایشان را راهنمایی کرده و بهترین خدمات را جهت رفاه حال ایشان در چنین مسافرت‌هایی فراهم آورند.

 • تورهای ویژه تجاری و علمی گروه آسایش گشت دنیا با بهره گیری از کادری مجرب و متعهد، جهت برگزاری تورهای نمایشگاهی و همایشی فعالیت ویژه ای دارد و در این راستا آماده است تا با کلیه انجمن های علمی،صنفی و صنعتی با شرایط منحصر همکاری کند.

درباره ما

گروه مشاورین آسایش دوردنیا بدنبال افق نگاه خود که همانا ،  بستر سازی مسیر دستیابی اعضا به بهترین نقاط توریستی دنیا بوده است ، در سال 1386 تاسیس گردید .در آغاز به منظور معرفی هر چه بهتر توانمندی‌هایش از مدلهای بازاریابی مطرح کشورهای اروپایی استفاده نموده و با این جهت‌گیری در کمترین زمان ممکن توانست از یکطرف نظر شرکتهای زنجیره‌ای توریستی بین المللی همچون Club ABSOLUT  اسپانیا و  Dolce Vacanza Italiana ایتالیا و از طرف دیگر نظرعلاقه‌مندان به استفاده از بسته‌های اقامتی خود را جلب نماید .

این شرکت با گذشت 8 سال از آغاز فعالیت و با در آمیختن تجربه پانزده ساله مدیران وکارشناسان خود در حوزه گردشگری در راستای رویکرد توسعه‌ای درصدد اخذ نمایندگی مستقیم از بهترین کمپانی‌های  اروپایی و آسیایی است و هم اکنون بیش از 2000خانوار محترم به عضویت این شرکت درآمده اند.

میز خدمت (پورتال Portal) شرکت بصورت مستقیم در اختیار اعضا محترم قرارداده می‌شود تا درصورت تمایل با شناسه اختصاصی خود در محل‌های اقامتی و سایر امکانات تفریحی بیشمار آن به جستجوی اقامتگاه مورد نظر خود بپردازند و از اینروست که شرکت‌های معتبر داخلی تمایل بسیاری به انعقاد قرارداد با گروه مشاورین آسایش دور دنیا از خود نشان می‌دهند .

ماموريت

تولید محتوای مفید و مؤثر برای مسافر ایرانی و ارائه‌ی رایگان این اطلاعات.